• language
  • language
  • language
  • language

Hakkımızda

Kozmetik alanındaki çalışmalarına 2006 yılında başlayan Fragino Cosmetics Group, dünya standartlarında üretim kalitesiyle dünyanın her köşesine ürünlerini taşımaktadır. Fragino, “değer katan ürün ve hizmet ilkesi”nden bir an bile şaşmadan parfüm, hijyenik ürünler, oda kokuları, banyo ve vücut bakım ürünleri gibi geniş bir ürün yelpazesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

İnovasyon temelli ARGE çalışmalarını da hız kesmeden sürdüren Fragino Cosmetics Group, ARGE laboratuvarlarında, yüksek potansiyele yatırım yaparak tüketici ihtiyaçlarına ve beğenilerine uygun ürün geliştirme çalışmalarını devam ettirmektedir.

Fragino Cosmetics Group’un en önemli hedefi, dünya ekonomisine katma değer sağlayacak ürün ve hizmetleri, kaliteli ve kesintisiz bir biçimde pazara sunmaktır. Grubun 2020 toplam istihdamı 2000 kişiyi aşmıştır ve önümüzdeki yıllardaki istihdam hedefi bu sayıyı %50 oranında artırmaktır.

Eğitim çalışmalarıyla çalışanını, kurumsal sosyal sorumluluk temelli projelerin sürekliliği ile çevre ve toplumu destekleyen Fragino bir dünya markası olmanın sorumluluğuyla verimliliğe ve üretime yatırımı sürdürmektedir.

 

Fragino, SterilUp Hijyen Ailesini, cep boyundan ekonomik 5 litrelik ambalajına dek temizlik ve hijyen ihtiyacı üzerine geliştirmiş ve üstün bir kalite standardıyla pazara sunmuştur. Şu anda Türkiye dışında onlarca ülkede SterilUp ürünleri tüketiciyle buluşmakta ve hijyen ihtiyacını karşılamaktadır.

E-Newsletter

Would you like to learn about our campaigns first? Fill out the form on the side, learn our campaigns first!